Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

koculumandira.com.tr. Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) tarafından  aşağıda künye bilgileri bulunan proje kapsamında gerçekleştirilmitir. Bu proje kapsamında üretim altyapısında krtitik iş süreçlerinin dijitalleşerek, kalite ve standardizasyonu artıracak altyapı ekipmanları tedariği sağlanabilmiştir. Site üzerinden direk ihracat pazarlarına ulaşılabilmesini ve taleplerin işlenebilmesini sağlayan kabiliyetler SERKA desteği ile gerçeğe dönüşmüştür.  Direk son tüketiciye ve pazarlara mandıra'dan ulaşma fırsatı elde edilebilmesinin yanısıra, ulusal ve uluslararası pazarlama kabiliyerlerimizin gelişmesi için eğitim ve danışmanlık hizmetleri almamız sERKA tarafından sağlanan bu proje desteği ile gerçekleşebilmiştir. Tüm bu kapsamda bize destek sağlayan tüm uzman ve yöneticilerimize sonsuz teşekkür ve saygılarımızı sunarız.

SERKA Destek Proje Künyesi
Proje başlığı        : Coğrafi İşaretli Kars Kaşarının Standardizasyonun Sağlanarak, İhracata Yönelik Üretim Altyapısının İyileştirilmesi
Referans No         : TRA2/21/REKAP/ÖNC2/0005 Bir Aile Geleneği...

Kuzey Anadolu Kars Platosu’nda 2400 metre rakımlı yaylaların zengin bitki örtüsünde (1500'ün üzerinde bitki çeşitliliği) beslenen koyun, keçi, montofon, zavot ve diğer ırk ineklerin sütlerinden iklim ve laktasyon dönemine uygun yerel-geleneksel yöntemlerle süt mamülleri, et ve balı 150 yılı aşkın bir süredir üretmekteyiz.
2400 metre rakımlı Kars Platosu’nun eşsiz çayırlarındaki zengin bitki örtüsünde, 1500’ün üzerinde bitki çeşidiyle beslenen koyunların, keçilerin; montofon, zavot ve diğer ırk ineklerin sütünden iklim ve laktasyon dönemine uygun yerel-geleneksel yöntemlerle yüz elli yılı aşkın zamandır peynirler, yağlar üretiyoruz. Çayırdaki çimenin ve yayla kekiğinin kokusuyla lezzetlenen eti; çiçekten çiçeğe konan arıların rızasıyla topladığımız benzersiz balı yüzyılın geleneğiyle sofralarınıza getiriyoruz.  

KOÇULU MANIRA
ÇAĞDAŞ KOÇULU
Boğatepe Küme Evleri No 92 Merkez Kars
Günlük taze ürünler
1500 TL üzeri siparişler ücretsiz teslimat
Günlük İndirim Kuponları
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.