SERKA Destekliyor

koculumandira.com.tr. Serhat Kalkınma Ajansı (SERKA) tarafından Koçulu İth.İhr.Tekst.Paz.Ltd.Şti nin aldığı aşağıda künye bilgileri bulunan proje kapsamında gerçekleştirilmitir. Bu proje kapsamında üretim altyapısında krtitik iş süreçlerinin dijitalleşerek, kalite ve standardizasyonu artıracak altyapı ekipmanları tedariği sağlanabilmiştir. Site üzerinden direk ihracat pazarlarına ulaşılabilmesini ve taleplerin işlenebilmesini sağlayan kabiliyetler SERKA desteği ile gerçeğe dönüşmüştür.  Direk son tüketiciye ve pazarlara mandıra'dan ulaşma fırsatı elde edilebilmesinin yanısıra, ulusal ve uluslararası pazarlama kabiliyerlerimizin gelişmesi için eğitim ve danışmanlık hizmetleri almamız SERKA tarafından sağlanan bu proje desteği ile gerçekleşebilmiştir. 

Serhat Kalkınma Ajansı 2021 yılı bölgesel rekabet edilebilirliğin Artırılması Programı kapsamında hazırlanan bu yayının içeriği Serhat kalkınma Ajansı ve/veya Sanayi ve Teknoloji bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamakta olup, içerik ile ilgili tek sorumluluk Koçulu İTH İHR Paz. teks. San ve Tic Ltd Lti' ne aittir.

SERKA Destek Proje Künyesi
Proje başlığı        : Coğrafi İşaretli Kars Kaşarının Standardizasyonun Sağlanarak, İhracata Yönelik Üretim Altyapısının İyileştirilmesi
Referans No         : TRA2/21/REKAP/ÖNC2/0005

Son Eklenen Blog Yazıları

Günlük taze ürünler
1500 TL üzeri siparişler ücretsiz teslimat
Günlük İndirim Kuponları
Piyasadaki en iyi fiyat

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.